Dobre urządzenie i produkty fotograficzne

 

Produkty, które będą miały kluczowe znaczenie dla usług fotograficznych

 

Obserwując, jak zmienia się rynek usług fotograficznych widzimy, że technologie i urządzenia które kilka lat temu dynamicznie się rozwijały dzisiaj są już w odwrocie. Przykładem mogą być minilaby cyfrowe. Producenci tych urządzeń ograniczają paletę dostępnych modeli a w niektórych przypadkach nawet wycofują się z ich produkcji. Z czego to wynika ? Naszym zdaniem z pojawiających się nowych urządzeń i technologii. Przykładem mogą być minilaby termosublimacyjne - urządzenia bez chemii (którą świat chce ograniczyć), zużywające kilka razy mniej prądu (ogólnoświatowy trend oszczędności enegetycznych), gwarantują większą stabilność jakości, są mniej skomplikowane technicznie a tym samym mniej kosztują. Widać również światowy trend rozwoju fotokiosków drukujących itd.

 

Na poniższych stronach prezentujemy produkty, które są warte poznania gdyż będą wyznaczać (lub już wyznaczają) kierunki zmian w usługach fotograficznych.

 

Nie każdego stać na zakup drogich urządzeń. Doskonalym rozwiązaniem jest kooperacja. I tak np. obrazy na płótnie są oferowane przez wiele firm ale my polecamy właśnie tego producenta. Obrazy wykonywane są na ekosolwentowym ploterze firmy Epson. Tak więc obraz nie "śmierdzi" po zawieszeniu go na ścianie.

 

  • https://www.szablony.in/fotoksiazki/