Drukarki atramentowe Epson

 

drukarki atramentoweCzytając opisy drukarek atramentowych w większości przypadków otrzymujemy informację, że nadają się one do wydruku zdjęć fotograficznych. Niestety z bardzo wielu tanich drukarek atramentowych zdjęcia wyjdą niskiej jakości. Głównie dotyczy to drukarek przewidzianych do użytku amatorskiego i biurowego. Drukarki atramentowe posiadające w swojej nazwie określenie „photo” dają szansę na uzyskanie wyższej jakości zdjęć. W ramach tych drukarek widzimy olbrzymią rozpiętość cen np. od 450 zł do 3500 zł. Drukarki obsługujące format A2 kosztują nawet powyżej 6 tyś, zł. Ze wzrostem ceny mamy gwarancję lepszej jakości. Ważne jest aby do drukowania zdjęć używać papierów typu „photo”.

 

 

 

 

Osoby zainteresowane mniejszym kosztem wydruków powinny się zainteresować

» systemem stałego zasilania » CISS

 

 

Poniżej przedstawiamy wysokiej jakości

atramentowe drukarki fotograficzne

 

 

Drukarki atramentowe Epson Stylus Photo R3880

Drukarka ta dedykowana jest dla osób, które zawodowo zajmują się fotografią czyli profesjonalistów. Świetnie się sprawdza w studiach fotograficznych i reklamowych drukujących również w maksymalnym formacie A2. Zastosowano w niej 9 tuszy najnowszej generacji UltraChrome K3. W stosunku do swojego przednika modelu 3800 udoskonalono kilka elementów, które pozytywnie wpłynęły wyższą jakość wydruku miedzy innymi zastosowano tusze Vivid Magenta i Vivid Light Magenta poszerzające reprodukowaną przestrzeń barwną.

 

 

Drukarki atramentowe Epson Stylus Photo R3000

Drukarka R3000 jest modyfikacją bardzo popularnej drukarki R2880. W stosunku do niej:

- dołożono WiFi aby wygodnie pracować w studio bez kabli

- zmniejszono wielkość kropli co jeszcze bardziej udoskonaliło oddanie szczegółów

- dołożono automatykę przejścia z tuszu matowego na błyszczący, i odwrotnie

- zwiększono 2x wielkość pojemników z tuszem

- dołożono wyświetlacz LCD

 

 

Drukarki atramentowe Epson Stylus Photo R2880

Drukarka zaprojektowana pod domowe wydruki zdjęć dobrej jakości o formacie do A3+. Zastosowano w niej profesjonalne atramenty UltraChromeTM K3. Atramenty te umożliwiają uzyskanie szerszej palety kolorystycznej w odcieniach niebieskim i purpury oraz większą skalę przejść tonalnych.
Drukarka była oceniana przez redakcje Digital Foto Video oraz Foto Kurier i uzyskała bardzo pozytywne opinie.

 

  

Drukarki atramentowe Epson Stylus Photo R1900

Maksymalny format zdjęć A3+. Możliwe jest również użycie papieru w roli. Tusze Epson w technologii UltraChrome Hi-Gloss w 8 pojemnikach. Kolor Orange umożliwia uzyskiwanie bardzo dobre oddanie koloru skóry. Można drukować bezpośrednio z aparatu cyfrowego bez potrzeby podłączania go do komputera.

 

 

 Drukarki atramentowe Epson Stylus Photo R1400

Drukarka ta zapewnia możliwość uzyskania dobrej jakości zdjęć do formatu A3+. Można ją spotkać dość często na wyposażeniu fotografów ślubnych.
 

 

Drukarki atramentowe Epson Stylus Photo R800

Drukarka Epson Photo R800 zapewnia zarówno uniwersalność zastosowania jak i przyzwoitą jakość drukowanych zdjęć dzięki wykorzystaniu 8 różnych tuszy. Rozdzielczość 5760 x 1440 dpi. Maksymalny format druku A4. Przeznaczona jest dla osób pragnących drukować swoje zdjęcia w domu bez potrzeby chodzenia do zakładów fotograficznych.

 

Polecamy strony w portalu przedstawiające: fotoksiążki odbitki online w usługach

 

 

drukarka atramentowa