Fotoalbum ślubny

 

fotoalbum ślubnyFotoalbumy w blisko 90% zamawiane z okazji ślubu. Tak więc mówiąc fotoalbum najczęściej mamy na myśli fotoalbum ślubny. Okładka jest elegancka oprawiona zazwyczaj w naturalną skórę lub stanowi połączenie innych szlachetnych materiałów. Fotoalbumy slubne podkreślą rangę wydarzenia, które obrazują na swoich stronach.

 

Kto zamawia album z wklejanymi zdjęciami u producentów ?

W większości przypadków zamawiają je fotografowie ślubni dla swoich klientów - nowożeńców.

 

Czy popyt na fotoalbumy ślubne rośnie ?

Obserwując ilość firm, które samodzielnie lub w kooperacji próbują produkować fotoalbumy można sądzić że popyt rośnie dynamicznie. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.

  • młode osoby żyją w związkach partnerskich i pobierają się stosunkowo późno
  • mamy obecnie niż demograficzny
  • ponieważ cena decyduje o zleceniach stąd wielu fotografów w miejsce fotoalbumy oferuje dużo tańszą fotoksiążkę

Poniższy wykres prezentuje ilość fraz z użyciem słowa "fotoalbum" wpisanych do wyszukiwarki Google. Można więc stwierdzić, że jest to "jakaś" miara zainteresowania klientów określonym produktem.

 

fotoalbumy ślubne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Co decyduje o jakości zdjęć w fotoalbumie ?

Z racji, że fotoalbum w założeniu ma być produktem bardzo wysokiej jakości to w jego produkcji powinny zostać użyte wysokiej jakości materiały.  Okładki powinny być produkowane z dobrej jakości skóry naturalnej a rozkładówki sklejane oryginalnymi włoskimi przekładkami termicznymi (niektórzy sięgają po chińskie podróbki) itp.. Rozkładówki fotograficzne do fotoalbumów powinny być naświetlane na najlepszych papierach fotograficznych  czyli Kodak Endura Premier lub  Fuji DPII . Wywoływanie rozkładówek powinno się wykonywać . Najlepsi producenci fotoalbumów bardzo dokładnie monitorują jakość wywoływania rozkładówek za pomocą testów pomiarowych i stripów kontrolnych. U najlepszych producentów można bez problemu zamówić 2-3 zdjęcia testowe wykonane na materiałach i maszynie w której wykonuje się rozkładówki fotoalbumowe. Pozwala to zawczasu ocenić jakość zdjęć jaka będzie w zamawianym fotoalbumie.

 

  • Albumy fotograficzne

    Przez dziesięciolecia towarzyszyły nam albumy fotograficzne. Kiedyś były to albumy ze zdjęciami rodzinnymi najczęściej wykonywanymi w studiach fotograficznych przez profesjonalnych fotografów.

  • https://www.szablony.in/fotoksiazki/