Fotoksiążka ślubna

fotoksiążka ślubna

 

Dzień ślubu to z pewnością jeden z najistotniejszych dni w życiu każdego człowieka. Taka uroczystość zasługuje na odpowiednie upamiętnienie. Do lamusa odchodzą już albumy, do których własnoręcznie wklejało się zdjęcia. Coraz częściej zastępowane są one efektownymi fotoksiążkami.

 

 

Fotoksiążkę możesz samodzielnie zaprojektować i zamówić tutaj   
»   http://www.zaprojektuj-sam.szablony.in/

 

 

 

fotoksiążka ślubna cena

Fotoksiążka to nic innego jak profesjonalnie stworzony, oprawiony w twardą okładkę album ze zdjęciami. Najpopularniejszym ślubnym modelem jest ten wykonany z ekoskóry o wymiarach 30cmx30cm. Podkreślić należy, że małżonkowie sami mogą stworzyć swój własny projekt, korzystając z darmowego programu. Wybierają konkretne zdjęcia, umieszczają w odpowiedniej kolejności, a nawet podpisują czy dodają ulubione cytaty. Co więcej, mogą zadecydować z jakiego materiału będzie wykonana okładka: skóra, ekoskóra, tworzywo naturalne lub zamieszczenie konkretnego zdjęcia. Fotoksiążka może składać się nawet z 40 stron, a więc z pewnością znajdą się w niej wszystkie fotografie upamiętniające znaczące momenty ślubnej uroczystości. Jej cena zależy głównie od rozmiaru, użytych materiałów, jak i dodatkowych zdobień.

 

Tutaj można poznać ofertę na
»   fotoalbumy

 

fotoksiazka slubna

 

Mimo większych kosztów, warto zainwestować w tak ekskluzywną pamiątkę. Z pewnością zrobi wrażenie na rodzinie i znajomych. Przetrwa także w nienaruszonym stanie wiele lat, co pozwoli na bezgraniczne wspominanie niezapomnianych chwil.
 

 

 

Inne strony w witrynie:

http://www.foto-rynek.pl/fotoalbum-slubny,199.html

http://www.foto-rynek.pl/fotografia-slubna-w-polsce,181.html

http://www.foto-rynek.pl/wywolanie-filmu-zdjec-czarno-bialych,189.html

 

 

 

 

fotoksiążka ślubna

 

Aby trafić ponownie na tą stronę wpisz w wyszukiwarce:

  • fotoksiążka ślubna
  • fotoksiążki ślubne

 

 

 

polecamy również stronę   www.foto-projekt.com.pl  z ciekawą ofertą na fotoksiążki ślubne

 

 

fotoksiążka ślubna

 

Dodaj komentarz