Jesteś fotografem? Poszerz swoją ofertę o fotoobrazy!

  • fotoobrazy

 

Obraz drukowany na wysokiej jakości płótnie artystycznym to nic innego jak cieszący się coraz większą popularnością fotoobraz. Połączenie wysokiej klasy materiałów, niezwykłej jakości fotograficznej oraz ekologicznej techniki druku zaskarbiło sobie uznanie wśród wielu wizualnych estetyków. Czy potrzebujesz kolejnych powodów, dzięki którym do swojej oferty fotograficznej włączysz fotoobrazy? Jeśli tak, to zapraszamy do przeczytania pozostałej części artykułu!


Zdjęcia inne niż dotychczas – innowacja opowiedziana fotoobrazem


Twoi klienci, również ci potencjalni zazwyczaj przechowują zrobione zdjęcia w pamięci telefonu, na pendrive, czy komputerowym dysku. Metody „starodawne” obejmują oczywiście te ściśle powiązane z albumem zakopanym w komodzie lub też pod postacią niewielkiego zdjęcia zdobiącego szafkę nocną. Dzięki stale rozwijającej się technologii, aktualnie np. w Galerii Druku można zamówić wysokiej jakości odwzorowany obraz, wydrukowany na podstawie przesłanej przez klienta fotografii. Tak uchwycony moment, zawieszony w domowej przestrzeni, w gabinecie, biurze, a nawet w restauracji (kto powiedział, że Twoi klienci nie mogą być dumnymi restauratorami na drugim końcu świata?), okaże się nie tylko wspaniałą ozdobą, ale również sentymentalną pamiątką, która codziennie, napotkana wzrokiem, będzie budzić miłe wspomnienia.

 
Dlaczego fotoobrazy cieszą się popularnością?


Poszerzenie swojej oferty o fotoobrazy stworzy nie tylko nowe możliwości dotarcia do nowego klienta, ale także do zatrzymania tych, którzy przynajmniej raz skorzystali z Twoich usług. Dlaczego? Aktualnie obrazy na płótnie mają moc – i nie chodzi tutaj tylko o sentymentalne wspomnienia. Fotoobrazy to świetny pomysł na podarunek. Jak można słusznie spostrzec, tego typu prezent jest wysoce indywidualny. Współcześnie personalizacja podarunków jest szalenie pożądana. Odchodzimy od masowych produkcji, każdy klient bowiem poszukuje przedmiotów, wyjątkowych elementów, które podkreślą równie oryginalną osobowość osoby obdarowywanej. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której nowy lub dotychczasowy klient zamawia u Ciebie fotoobraz. Jeśli jako fotograf nie masz odpowiednich urządzeń do stworzenia tego typu pamiątek, możesz zawsze zawrzeć biznesową współpracę np. ze wspomnianą już Galerią Druku. Powracając do sytuacji – klient zamawia obraz na płótnie, który chce podarować bliskiej osobie z okazji urodzin, rocznicy, czy innych wyjątkowych okazji. Pomyśl, jaką radość sprawisz obu stronom – pierwsza z nich będzie uraczona tym, że mogła zadbać o tak niezwykłą niespodziankę dla ukochanej osoby, druga natomiast nie ukryje łez szczęścia, gdy na fotoobrazie dostrzeże swój portret, kadr z egzotycznych wakacji, czy też zdjęcie przedstawiające całą rodzinę. Niesamowite wrażenie, prawda?

 

Estetyka, wysoka jakość wizualnych doznań – obraz na płótnie w roli głównej


Włączając do swojej oferty możliwość zamówienia przez klientów fotoobrazów, zadbasz o wizualną stronę mocy. Co to oznacza? Jak już zostało wspomniane, dotychczas wywołane zdjęcia znajdowały się w ramkach, często drogich oprawach, a ich papierowe wersje – w albumach. To dodatkowe inwestycje, które skutecznie niwelowały chęć wywołania kadrów i powieszenia ich lub postawienia w domowej przestrzeni. Fotoobraz natomiast nie potrzebuje ramy, czy też antyramy. Obraz na płótnie w wybranym przez klienta rozmiarze prezentuje się imponująco – samodzielnie, bez dodatkowych zdobników i niepotrzebnych inwestycji. W zależności od preferencji boki obrazu mogą być zadrukowane lub też pozostać białe – to także forma personalizacji. Wystarczy zwrócić uwagę na fakt, iż klient będzie chciał fotoobrazem dopasować się do domowej przestrzeni, a co za tym idzie także do tonacji kolorystycznych ścian, a nawet stylu aranżacyjnego obowiązującego we wnętrzu.


Sprawdź ofertę na fotoobrazy https://www.galeriadruku.com.pl/oferta/fotoobrazy

 

galeria druku 
Dodaj komentarz
  • https://www.szablony.in/fotoksiazki/