Idealny fotokalendarz na 2019 rok

Fotokalendarze w ostatnim czasie zdecydowanie zyskały na popularności. Nie tylko są niezwykle funkcjonalne i mogą dodatkowo pełnić rolę terminarza, ale również stanowią niezwykły gadżet, który może być ozdobą domowego wnętrza lub miłym dodatkiem na pracowniczym biurku. Na jakie motywy należy zwrócić uwagę przy projektowaniu kalendarza na 2019 rok? Które z nich w nachodzącym sezonie będą szczególnie trendy?

 

fotokalendarze 2019

 


Fotokalendarz - idealny prezent dla siebie i najbliższych

Tradycyjne kalendarze lub fotokalendarze ze sztucznie wybranymi przez wydawnictwo zdjęciami, już od dłuższego czasu odchodzą w zapomnienie. Obecnie kalendarze nie są już jedynie nudnymi kartkami z rozpisanymi datami na poszczególne miesiące, tylko wyjątkowymi pamiątkami przypominającymi najważniejsze momenty z naszego życia. Wybór odpowiednich zdjęć do kalendarza zależy wyłącznie od Twojej fantazji i wyobraźni. Mogą to być zarówno fotografie z podróży, rodzinne sesje zdjęciowe czy zestaw selfie z ukochaną osobą. Oprócz klasycznego dodawania zdjęć do poszczególnych miesiąców, można również skorzystać z opcji ozdabiania pojedynczych dni - wtedy masz całkowitą pewność, że zawsze będziesz pamiętać o najważniejszych datach czy urodzinach najbliższych.
Fotokalendarz doskonale sprawdzi się jako prezent dla rodziny czy ukochanej osoby. Taki w pełni spersonalizowany oraz osobisty prezent na pewno zaskoczy i niezwykle ucieszy obdarowywaną osobę. Warto jednak pomyśleć o stworzeniu fotokalendarza dla siebie. Nie tylko będziesz mieć całkowity wpływ na jego ostateczny wygląd, ale również wybierzesz swoje ulubione zdjęcia oraz motyw przewodni kalendarza. Nic lepiej nie poprawi humoru podczas ciężkiego dnia, jak znajdujące się obok zdjęcia upamiętniające najważniejsze chwile w życiu.

fotokalendarz na prezent


Jaki motyw będzie popularny w 2019 roku?

Wbrew pozorem, zaprojektowanie idealnego kalendarza nie jest czymś wyjątkowo łatwym. Owszem, sam proces tworzenia jest bardzo prosty, wystarczy tylko wybrać właściwy format, oprawę, szablon i zdjęcia. Te ostatnie powinny być jednak w pełni zależne od wcześniejszej decyzji dotyczącej całego motywu. O ile projektowanie kalendarza dla siebie nie powinno stanowić większego problemu, o tyle jeśli chcemy podarować go komuś na prezent, powinniśmy szczególnie przemyśleć wybór odpowiedniego tematu. Na początku, warto zwrócić uwagę na wspólne wspomnienia. Może to być chociażby weekendowa podróż zagraniczna, wakacje czy selfie z imprez czy wydarzeń rodzinnych. Zdjęcia na których jesteście razem, szczęśliwi i cieszący się z życia z pewnością przywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.
Dobrym rozwiązaniem może okazać się również zbiór fotografii tematycznych nawiązującego do hobby przyszłego właściciela kalendarza. Fan muzyki z pewnością ucieszy się z kalendarza zawierającego zdjęcia ulubionej wokalistki, miłośniczka kotów będzie zadowolona z fotokalendarza z motywem tych pupili, a filmoznawcę zaskoczy kalendarzem z kadrami ukochanych filmów.
Z roku na rok, coraz większą popularnością cieszą się kalendarze dotyczące podróży. Mogą to być zarówno fotografie z odbytych już wyjazdów albo takie, do których dopiero zamierzamy się wybrać - staną się one doskonałą inspiracją do planowania kolejnej podróży. W 2019 roku równie często będą dominować kalendarze z motywem miłości. Wspólne zdjęcia z dziećmi, słodkie fotografie w objęciach ukochanej osoby i zabawne kadry naszych zwierzaków, będą towarzyszyć nam podczas pokonywania szarej codzienności. W końcu miłość jest wszędzie - dlatego warto również dodać ją do kalendarza wiszącego na ścianie czy postawionego na biurku w 2019 roku.
Po wybraniu tego jedynego tematu przewodniego kalendarza, jesteśmy już w pełni przygotowani do jego realizacji. Warto więc przyjrzeć się CEWE FOTOKALENDARZOM gdzie będziemy mogli z łatwością zaprojektować wymarzony fotokalendarz na nadchodzący rok.

kalendarz na 2019
Dodaj komentarz
  • https://www.szablony.in/fotoksiazki/