Minilaby Agfa d-Lab

 

 

Minilaby cyfrowe z naświetlaniem laserowym. Wszystkie minilaby serii Agfa d-lab mają skrócony czas obróbki w wywoływaczu do 27 sekund. Jest to szczególnie istotne w przypadku minilabu d-lab 3, który  pracuje z wykorzystaniem tradycyjnych roztworów regeneracyjnych. W minilabach d-lab 2, d-lab 2 Plus, d-lab 1 zastosowano bardzo analogiczny system regeneracji do minilabów Fuji Frontier bazujący na kartridżach  Easy Box Typ 110 firmy Agfa.

 

Minilaby Agfa d-Lab 2

Minilab ten dostosowany jest do dużych przerobów i raczej dla dużych laboratoriów mających dużo zleceń. Pracuje z wykorzystaniem kartridży Typ 110.

 

Minilab Agfa d-Lab 3

Jedyny z serii minilabów Agfa d-Lab, w którym nie są wykorzystywane kartridże. Minilab przeznaczony do dużych przerobów.

 

Objętości tanków roboczych:

  • wywoływacz 18,5 litra
  • wybielacz utrwalający 18,0 litra
  • stabilizator w 3 tankach po 12,5 litra

 

Czas obróbki w wywoływaczu = 27 sek. tak więc wymaga to zastosowania odpowiednich produktów i właściwych parametrów.


 

Minilab Agfa d-Lab 1

 Posiada zintegrowaną kompaktową budowę obejmującą procesor do wywoływania filmów, skaner do filmów, procesor naświetlający i procesor do obróbki fotograficznej papieru. Można stosować w nim dowolne papiery fotograficzne z uwagi na otwarty układ kalibracji. Zastosowano w nim nowoczesny układ chemiczny oparty na kartridżach. W momencie mniejszych przerobów komputerowo określane są korekty i automatycznie realizowane. Zwiększa to stabilność pracy chemii.

 


Minilab Agfa d-lab 1 »  do kupienia od zaraz

 

Minilab sprowadzony z Niemiec w bardzo dobrym stanie. Jesteś zainteresowany - wyślij e-mail kontakt@foto-rynek.pl

 

 

 

  • foto-rynek