Używane minilaby Fuji Frontier z CP48

 

Jaką przyszłość mają zakłady fotograficzne ?

 

poznaj i skomentuj naszą opinię

 

 

Minilaby cyfrowe Fuji Frontier
330, 350, 355, 370, 375, 390


Są to pierwszej generacji minilaby cyfrowe firmy Fujifilm pod wspólną nazwą "Frontier". W minilabach tych zastosowano zupełnie nowy procesor chemiczny o unikatowym w tamtym czasie rozwiązaniu podawania chemii fotograficznej. Użyto tu kartridże ( typ CP-48S ) zawierające koncentraty roztworów fotograficznych, które po zadokowaniu w minilabie zostają automatycznie rozcieńczane wodą. Praca z kartridżami jest wygodna i pozbawiona uciążliwości związanej z przygotowywaniem regeneratorów. Z drugiej jednak strony nie ma możliwości doboru optymalnego produktu względem ilości wykonywanych zdjęć. Minilab Fuji Frontier 330 jest najmniejszym urządzeniem o najmniejszej wydajności w tej serii a Fuji Frontier 390 największym, o największej wydajności.

 

 

Jeżeli szukasz ofert na używany minilab  » »  napisz do nas: kontakt@foto-rynek.pl

 

Jakie urządzenia stanowią alternatywę dla minilabów chemicznych ? » »  zobacz na stronie

 

 

Minilab Fuji Frontier 330

Fuji FrontierMinilab Frontier 330 jest najmniejszym z minilabów Fuji Frontier.  Minilab ten zajmuje 1,2 m2 powierzchni. Jego wydajność jest dostateczna była do potrzeb małych zakładów fotograficznych.

 

 

Minilab Fuji Frontier 350

Minilab Frontier 350 to najczęściej spotykany minilab Fuji Frontier w Polsce. Jego wielkość a tym samym i wydajność jest większa od modelu Frontier 330. Minilab ten pozytywnie był oceniany przez polskich użytkowników. Wiele osób ceni sobie odrębne od minilabu stanowisko do jego obsługi.

 

 

Minilab Fuji Frontier 370

Minilab Frontier 370 to fotominilab spotykany gównie w laboratoriach fotograficznych, które do niedawna wykonywały duże ilości zdjęć.

 

 

Minilab Fuji Frontier 390

Minilab Frontier 390 to fotominilaby praktycznie spotykane w laboratoriach przemysłowych (fotofinishingach)  gdzie wykorzystywane są do zdjęć z opisów, doróbek, poprawek.

 

Od kilku lat dostępne wyłącznie na rynku wtórnym (jako używane).

 

fuji frontier 350

Komentarze

Barbara Szczecin

WITAM CZY MAJA panstwo fuji 350 na sprzedaż używana jesli tak to jak cena

Admin

Pytania o sprzedaż minilaba prosimy zadawać mailem: kontakt@fotorynek.pl

Dodaj komentarz
  • foto-rynek