Odbitki online przez internet

 

fotosenderW sytuacji gdy coraz mniej klientów przychodzi do zakładu fotograficznego aby zlecić wykonanie odbitek na papierze fotograficznym zakłady podejmują działania umożliwiające przyjmowanie i obsługę zdjęć z internetu.  Naszym zdaniem programy, które trzeba ściągać i instalować na komputerze są mniej wygodne dla konsumentów zamawiających zdjęcia.  W każdym razie to laboratorium decyduje, w który program zainwestuje.

W drugim etapie po zakupie programu trzeba opublikować w nim produkty, ceny, dodać ładną grafikę i ... gotowe.

 

 1. Osoby, które wcześniej już zamawiały odbitki tą drogą wracają do tych samych zakładów jeżeli jakość tych odbitek była satysfakcjonująca
 2. Nowe osoby pragnące skorzystaj z tej formy wyszukują zakład w wyszukiwarce Google. Zaczynają zawsze od pierwszej strony wyszukiwarki. Rzadko przechodzą do drugiej strony. Na trzecią stronę prawie już nikt nie wchodzi. Na pierwszej stronie wyszukiwarki Google jest tylko dziesięć pozycji. Tyle samo na drugiej. Wszystkie firmy, które tam się dostały musiały sporo zainwestować pieniędzy, czasu i pracy. Będą się bronić aby tej pozycji nie stracić. Kolejny zakład będzie miał duży problem aby się tam dostać.
 3. Wiele osób pragnie otworzyć nowy zakład fotograficzny. Myślą o zakupie używanego minilaba i na początek działalności liczą na odbitki z całego internetu. Jest to błąd w założeniach.

 

Czy jest jakaś szansa na przyjmowanie odbitek online przez internet ?

 1. odbitki przez internetTrzeba zainwestować w swoją stronę internetową
 2. Strona powinna być pozycjonowania z nastawieniem na rynek lokalny twojej miejscowości i okolic. Jeżeli zakład mieści się np. w Jeleniej Górze to trzeba nazwę miejscowości podawać możliwie często na stronie. Koniecznie w meta tagu "title" musi się znaleźć w tym przypadku "Jelenia Góra" np. zakład fotograficzny "Luxfoto" - odbitki przez internet - Jelenia Góra. Wiele osób poszukuje w internecie zakładu w pobliżu miejsca zamieszkania. Szybciej więc trafią.
 3. Warto nawiązać współpracę z lokalnymi gazetami, firmami, klubami i zamieścić baner lub informację o naszej usłudze na ich stronie.
 4. Dodaj swój zakład w portalu zumi.pl
 5. Dodaj swój zakład do Google Mapy. Twój adres zostanie pokazany w wyszukiwarce gdy wpisana jest nazwa miejscowości w połączeniu z twoimi słowami kluczowymi
 6. odbitki online przez internetNależy pokazać, że wysłanie odbitek online jest wygodne i zaoszczędza czas natomiast osobisty ich odbiór ma również swoje korzyści - możliwość obejrzenia gotowych zdjęć poprawienia jakiegoś mniej udanego lub szybkiego dorobienia najbardziej atrakcyjnych
 7. Warto zaoferować dostawę gotowych odbitek bezpośrednio do klienta np. dla zamówień powyżej 30 zł dostawa gratis w promieniu "x" km. Tak działają pizzernie w dużych miastach.

 

Chciałbyś coś dodać, wyrazić swoją opinię w tym temacie - wpisz swój komentarz.

 

O ile ofert na odbitki online jest bardzo dużo to na duże powiększenia na papierze fotograficznym  jest niewiele. Profesjonalna jakośc oferowana jest tutaj  ⇒ powiększenia fotograficzne

 

 

 

odbitki przez internet

 

Dodaj komentarz
 • foto-rynek