Przydatne informacje

 • Idealny fotokalendarz na 2019 rok

  Tradycyjne kalendarze lub fotokalendarze ze sztucznie wybranymi przez wydawnictwo zdjęciami, już od dłuższego czasu odchodzą w zapomnienie. Obecnie kalendarze nie są już jedynie nudnymi kartkami z rozpisanymi datami na poszczególne miesiące, tylko wyjątkowymi pamiątkami przypominającymi najważniejsze momenty z naszego życia. Wybór odpowiednich zdjęć do kalendarza zależy wyłącznie od Twojej fantazji i wyobraźni. Mogą to być zarówno fotografie z podróży, rodzinne sesje zdjęciowe czy zestaw selfie z ukochaną osobą.

 • Czym kierować się przy wyborze lustrzanki?

  aparaty fotograficzne

  Jeśli zastanawiasz się nad zakupem aparatu i ma to być lustrzanka cyfrowa, to dobrze trafiłeś. Doskonale wiemy, że osoby kupujące lustrzanki często zadają sobie pytanie o to, którego producenta lustrzanek wybrać - zwłaszcza w sytuacji, gdy zastanawiają się nad kilkoma modelami o zbliżonych parametrach i podobnych cenach. Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę podczas wyboru lustrzanki i zaproponujemy kilka modeli.

 • Serwisy aparatów fotograficznych

  Niezależnie od naszej dbałości o aparat i wszystkich dobrych chęci - czasem zdarzy się uszkodzenie. Aparat tak jak każde inne urządzenie może ulec awarii - jak wtedy postąpić? Nie zaleca się naprawiania usterki na własną rękę. Każdy użytkownik w takiej sytuacji powinien wybrać serwis aparatów fotograficznych, który w profesjonalny sposób zajmie się powierzonym mu sprzętem.

 • Sklepy i hurtownie fotograficzne

  Starsze osoby pewnie pamiętają sklep fotograficzny Optyka - w Warszawie na ul. Brackiej, Nowy Świat czy Świętokrzyskiej. Od dawna już nie ma tych sklepów. Do rzadkości należy dziś szyld "Sklep Fotograficzny".

 • Domena fotograficzna - fundamentem strony internetowej

  Dobry zakup domeny pod stronę fotograficzną może zaoszczędzić sporo pieniędzy, nakładu pracy i czasu. Zanim zamówisz domenę w jakiejś firmie hostingowej przeczytaj poniższe informacje.

 • Produkty warte zastanowienia

  Obserwując, jak zmienia się rynek usług fotograficznych widzimy, że technologie i urządzenia które kilka lat temu dynamicznie się rozwijały dzisiaj są już w odwrocie. Przykładem mogą być minilaby cyfrowe. Producenci tych urządzeń ograniczają paletę dostępnych modeli a w niektórych przypadkach nawet wycofują się z ich produkcji. Z czego to wynika ?

 • Jaki aparat fotograficzny kupić

  Osoby przymierzające się do zakupu cyfrowej lustrzanki starają się zwykle zebrać opinie na co należy zwrócić uwagę przy zakupie. Jakie funkcje i parametry urządzenia, które mają kluczowe znaczenie na wygodę użytkowania. Starają się wyeliminować możliwość dokonania zakupu niewłaściwego urządzenia.  

 • Fotografia biznesowa dla firm

  fotografia-firmowaFotografia biznesowa jest jednym z tych elementów, które pozwalają stworzyć lub ugruntować pozytywny wizerunek firmy. Najczęściej jest związana z większymi instytucjami i korporacjami, ale zauważalne są trendy, że po tą formę promocji sięgają także małe firmy. Przede wszystkim dostrzegają one niezwykły potencjał, a także widzą w fotografii specjalistycznej pewną szansę na przetrwanie na rynku i rozwój.

 • Jak pozyskać partnerów ?

  Programy partnerskie mogą skutecznie wspierać firmy i sprzedaż produktów w internecie. Potrzebni są jednak partnerzy. Kto będzie najlepszym partnerem ?

 • Indeks określeń

 • https://www.szablony.in/fotoksiazki/