Przyszłościowe usługi fotograficzne

 

fotoksiążka  - czyli album fotograficzny z własnymi zdjęciami drukowany w urządzeniach wysokiej klasy Xeroxa.

 

zdjęcia wywoływane przez internet - konsumenci coraz chętniej wywołanie zdjęć zamawiają przez internet. Laboratoria oferujące tego typu usługe wywołują od kilku do kilkunastu tysięcy zdjęć dziennie. Aby taką usługę świadczyć niezbędna jest odpowiednia strona internetowa umożliwiająca przyjmowanie zdjęć i transfer plików zdjęciowych. W dobie rozwoju internetu każdy zakład powinien posiadać taką stronę.

 

usługi fotograficznearchiwizacja zdjęć - większość zdjęć w ostatnich latach zachowywana jest w formie plików zdjęciowych na dyskach komputerów i płytach CD/DVD. Dyski "padają" na skutek awarii i ataków wirusów. Płyty ulegają erozji i po kilku latach nie daje się otworzyć zapisanych plików.  Nieliczne zdjęcia nabiorą więc rangi "reliktu" i  z pewnością zostaną skanowane aby podzielić się nimi z innymi osobami.

 

duże powiększenia - do powieszenia na ścianie w domach, biurach, hotelach, restauracjach itd. Takich powiększeń nie ma jak wydrukować w domu na taniej drukarce. 


Uzupełnieniem do standardowych usług fotograficznych mogą być fotokoszulki, fotokubki i cała paleta tzw fotoprezentów. Gadżety są mile widziane przez młode pokolenie a z fotokubka niejedna babcia i dziadek się ucieszy. Każdy pracownik powinien powinien otrzymać kubek z wizerunkiem swojego szefa. Może warto promować wśród swoich klientów taki fajny prezent ? 

 

Dodaj komentarz
  • https://www.szablony.in/fotoksiazki/