Odbitki standardowe czy XXL?

Jeżeli pasjonujesz się fotografią, to znaczy, że lubisz zapisywać w kadrach najlepsze momenty swojego życia. Chętnie fotografujesz urokliwe miejsca, krajobrazy, czy też twarze świeżo poznanych ludzi. Z całą pewnością jesteś także szczęśliwym posiadaczem całej góry cyfrowych zdjęć, zapisanych na różnych nośnikach. Dlatego też wypadałoby coś z nimi zrobić, aby nie zniknęły na wieczność, w oceanie danych na komputerze. Tutaj pojawia się rozwiązanie, czyli nowoczesna usługa, jaką jest wywoływanie zdjęć online

 Dlaczego opłaca się wydrukować zdjęcia przez internet?

 Jeżeli chcemy zachować wspaniałe wspomnienia na wiele lat, to warto zdecydować się na klasyczne, papierowe zdjęcia i zamówić odbitki online. Dzięki elegancko wyeksponowanym zdjęciom będziemy mogli ciągle wracać do wyjątkowych chwil zapisanych w kadrach oraz sprawimy niebywałą przyjemność zarówno sobie, jak i swoim najbliższym. Papierowe fotografie ciągle są niezwykle popularne, być może przez sentyment do przeszłości i specyficzny klimat przemijającej epoki. Obecnie możemy wydrukować swoje fotograficzne kolekcje za całkiem przyzwoitą cenę. Internetowe fotolaby oferują ceny odbitek standardowych takich jak 9x13, czy też 10x15 już od 15 groszy. Większe formaty także można wywołać w dobrej cenie np. Fotocentrum oferuje wydruki 20X30 cm już w cenie 2 zł. Dlatego też bez względu na to, czy zamierzamy  przechowywać swoje zdjęcia w ozdobnym albumie, czy też chcemy zachwycić wszystkich dużymi formatami XXL na ścianie, to wywołanie zdjęć przez internet jest zdecydowanie najbardziej opłacalne. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zaoszczędzimy pieniądze, bo usługi internetowe są dużo tańsze, ale również zaoszczędzimy nasz cenny czas. Siedząc w domu,  załatwisz w kilka chwil wszystkie formalności. To znaczy po przesłaniu wybranych zdjęć i za pośrednictwem łatwej w obsłudze aplikacji określisz ilość, rozmiar odbitek i rodzaj papieru. Następnie opłacisz usługę i to wszystko. Fotolaby zwykle ekspresowo realizują swoje zlecenia, dlatego też możesz otrzymać swoje odbitki nawet w ciągu 24h. 

wywoływanie zdjęć

 

Jakie formaty są dostępne online?

Na przykład w Fotocentrum możesz zamówić formaty standardowe 9x13 lub 10X13, które zwykle przechowujemy w albumach lub zdjęcia kwadratowe 10X10 czy też 15x15 cm. Odbitki kwadratowe tzw. instafotki dostępne są również w nieco większych rozmiarach takich jak 40x40, 50x50, 60x60, 70x70, 80x80, 90x90, 100x100 cm. Z kolei najpopularniejsze rozmiary odbitek panoramicznych to 20x60, 30x90, 40x120, 50x150, 60x180, 70x210, 80x240, 90x270, 100x300 cm.

Dlatego, jeżeli już wybrałeś format i wiesz, jak chcesz zaprezentować swoje najlepsze ujęcia, to nie zwlekaj tylko drukuj. Powodzenia!

 

  • https://www.szablony.in/fotoksiazki/